Structure Sync (8.x-1.11) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Options
be: Налады

en: Structure
be: Структура

en: Custom blocks
be: Уласныя блокі
