Structure Sync (8.x-1.11) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Options
oc: Opcions

en: Menu links
oc: Ligams de menú

en: Structure
oc: Estructura

en: Custom blocks
oc: Blòts personalizats
