Structure Sync (8.x-1.13) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Save
it: Salva

en: Options
it: Opzioni

en: Menu links
it: Voci di menu

en: Structure
it: Struttura

en: Custom blocks
it: Blocchi personalizzati
