Structure Sync (8.x-1.14) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Custom blocks
bo: རང་བཟོའི་ལྷུ་ལག
