Structure Sync (8.x-1.14) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Save
pt: Salvar

en: Options
pt: Opções

en: Menu links
pt: Links de menu

en: Structure
pt: Estrutura

en: Custom blocks
pt: Blocos personalizados
