Structure Sync (8.x-1.15) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Options
ar: الخيارات

en: Structure
ar: الهيكلية

en: Custom blocks
ar: صناديق مخصصة
