Structure Sync (8.x-1.15) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: Structure
sk: Štruktúra
