Structure Sync (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Save
es: Guardar

en: Options
es: Opciones

en: Menu links
es: Enlaces de menú

en: Taxonomies
es: Taxonomías

en: Structure
es: Estructura

en: Custom blocks
es: Bloques personalizados
