Structure Sync (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Structure
mn: Бүтэц
