Structure Sync (8.x-1.8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Options
ast: Opciones
