Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: key
gl: clave

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: Any
gl: Calquera

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
