Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: key
lt: raktas

en: File ID
lt: Failo ID

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Key
lt: Raktas

en: Any
lt: Bet kuris

en: Weight for @title
lt: @title svoris
