Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: key
sk: kľúč

en: File ID
sk: ID súboru

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Key
sk: Kľúč

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
