Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: File ID
be: Файл ID

en: Key
be: Ключ

en: Any
be: Любы

en: Weight for @title
be: Вага для @title
