Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय
