Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: key
ro: cheie

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Key
ro: Cheie

en: Any
ro: Orice

en: Parameter
ro: Parametru

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
