Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ
