Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Response
fr: Réponse

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Add
fr: Ajouter

en: Path
fr: Chemin

en: key
fr: clé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Regular expression
fr: Expression régulière

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Key
fr: Clef

en: Any
fr: Tout

en: Parameter
fr: Paramètre

en: Methods
fr: Méthodes

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
