Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Response
ru: Ответ

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: key
ru: ключ

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Key
ru: Ключ

en: Any
ru: Любой

en: Parameter
ru: Параметр

en: Methods
ru: Методы

en: Allowed methods
ru: Доступные методы

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Add parameter
ru: Добавить параметр
