Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Response
ar: الجواب

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Key
ar: المفتاح

en: Any
ar: أي من

en: Parameter
ar: معامل

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
