Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo
