Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Development
es: Desarrollo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Response
es: Respuesta

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: key
es: clave

en: Regular expression
es: Expresión regular

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Key
es: Clave

en: Any
es: Cualquiera

en: Parameter
es: Parámetro

en: Methods
es: Métodos

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
