Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Response
he: תשובה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Key
he: מפתח

en: Any
he: הכל

en: Parameter
he: פרמטר

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
