Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Response
id: Jawaban

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: Regular expression
id: Ekspresi reguler

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Key
id: Kunci

en: Any
id: Setiap

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Weight for @title
id: Bobot @title
