Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
