Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Regular expression
th: การแสดงออกปกติ

en: Key
th: คีย์

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
