Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad
