Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: key
cy: allwedd

en: Key
cy: Allwedd
