Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Key
et: Võti

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Parameter
et: Parameeter

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Weight for @title
et: @title kaal
