Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Response
hu: Válasz

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: key
hu: kulcs

en: ID
hu: Azonosító

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Key
hu: Kulcs

en: Any
hu: Bármelyik

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Weight for @title
hu: @title súlya
