Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Key
ka: გასაღები
