Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Key
km: សំខាន់

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
