Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам
