Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Response
pt: Resposta

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Add
pt: Adicionar

en: Path
pt: Caminho

en: key
pt: chave

en: Regular expression
pt: Expressão regular

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Key
pt: Chave

en: Any
pt: Qualquer

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Add parameter
pt: Adicionar parâmetro

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
