Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Response
ta: பதில்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Key
ta: சாவி

en: Any
ta: ஏதும்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
