Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Key
ast: Llave
