Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Parameter
az: Parametr
