Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Response
ca: Resposta

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: key
ca: clau

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Key
ca: Clau

en: Any
ca: Qualsevol

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
