Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: key
el: κλειδί

en: Regular expression
el: Κανονική έκφραση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Key
el: Κλειδί

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
