Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: key
eu: giltza

en: ID
eu: IDa

en: Key
eu: Giltza

en: Any
eu: Edozein
