Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Key
gu: ચાવી

en: Any
gu: કોઈપણ
