Stubby (JSON API STUBS) (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Response
lv: Atbilde

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: key
lv: taustiņš

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Key
lv: Atslēga

en: Any
lv: Jebkurš

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Weight for @title
lv: Svars @title
