Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany
