Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Response
oc: Responsa

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: key
oc: clau

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: Key
oc: Clau

en: Any
oc: Qual que siá

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
