Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ
