Stubby (JSON API STUBS) (1.0.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Response
sv: Svar

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: key
sv: nyckel

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Key
sv: Nyckel

en: Any
sv: Alla

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
