Stubby (JSON API STUBS) (1.0.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
