Students (DB Example) (2.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Age
ca: Temps

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: operations
ca: operacions

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: About
ca: Detalls
