Students (DB Example) (2.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: About
ps: په اړه
