Students (DB Example) (2.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Age
cy: Oed

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.
